| CastorR a întrebat:

Cum imi pot schimba nickname-ul de messenger?

Răspuns Câştigător
| bogdan74688 a răspuns:

Intri pe mess, iti adaugi ID'ul tau, dai click dreapta pe el dupa, selectezi contact details ( sau ceva gen ), si apoi la nume, scrii ce vrei, si gata. Piece of cake.

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In Messenger clik pe messenger contacts actions & help clik pe actions si alegi optiunea send my contact details clik next si iti apare o fereastra cu nickname-ul actual si acolo il schimbi apoi clik pe save... enjoy!

| WeeD a răspuns:

Pai.din cate stiu big grin Baga`ti ID tau in lista dai click dreapta si "CONTACT DETAILS". Vezi pe acolo ca scrie NAMEwinking

| Crisyy a răspuns:

Click dreapta si apesi pe Contact Details si apoi stergi actualul nume cu cel pe care il doresti

| Snaker a răspuns:

Messenger,detalii contact, iti schimbi numele, si salvezihappy

| Kitty_7752 a răspuns:

Clik sus la 'Actions' apoi 'Send My Contact Details' apoi selectezi toata lista apoi dai 'Next' apoi bagi in caseta unde scrie 'First Name','Save and Close' apoi 'Finish' si datele tale se vor trimite la intreaga lista!
Sper ca ai inteles!
Fundita?
bbye :*

| Ella3133 a răspuns:

Te logezi la yahoo,cu mailul,undeva in colt iti da ceva hi,si numele tau,dai acolo pe profil,in stanga iti da o coloana informatii, contacte, dai la contacte apoi la Basics in capat scrie 'edit' dai pe el si scrii acolo numele apoi save
sper sa fi inteles ceva=]]

| CastorR explică:

Toate au fost bune dar nu stiu cui sa dau fundita

| Nommm a răspuns:

POi apesi acolo la poza ta si o sa iti apara o mica fereastra ...si mai joc scrie "Contact Edit" si iti pui numele sus cum vrei Funda?

| Rebecca_5481 a răspuns:

Pai.din cate stiu. trebuie sa dai clic dreapta pe tine [daca te ai in lista. daca nu te ai te bagi] apesi Contact Details. si schimbi la Name :-D. Funda? worried

| Rebecca_5481 a răspuns:

.Scuze nu citesem. ca ai gasit! happy

| George007 a răspuns:

Te duci in lista dai clik dreapta pe tine si dai Contact Details si sus iti pui ce nume vrei si dai save & closewinking

| docico a răspuns:

Din cate stiu nickname-ul nu se poate schimba la Y mes, trebuie sa iti faci alt cont mesenger