| Fabiana1 a întrebat:

Cum imi pot schimba parola la contul de Facebook?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe sageata din dreapta de langa lacat, apoi pe setari.In dreptul unde scrie parola dai click pe „editeaza„. Bagi mai intai parola care o ai acum si apoi de doua ori cea noua, care vrei tu sa fie.Salvezi si e gata.La viitoarea conectare trebuie sa te loghezi cu parola noua.

| Anonimu2000 a răspuns:

Intri la setarile contului si iti spare schimbarea parolei. Funda?!?

| AndreeaMeow a răspuns:

Simplu....intri la setarile contului si iti spare schimbarea parolei. Funda?!?