| thevampirediariesfever a întrebat:

Cum imi schimb numele de FACEBOOK?

Răspuns Câştigător
| TeooTeo a răspuns:

Dai sus la "contul meu", selectezi "setarile contului", si schimbi numele sau numele de utilizator, in functie de... cel pe care vrei sa il schimbi.:*

byeelove struck

7 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Nu stiubig grin Funda? (glm)

| мє a răspuns:

In dreapta sus ai contul meu. apesi acolo, apoi pe setarile contului.Acolo gasesti "Nume", iar in dreapta ai "schimba". apoi iti schimbi numele cum vrei...
Fundita?blushing

| TI a răspuns:

Bună! Și eu am postat o astfel de întrebare și mi s-a răspuns. Așa că am să transmit mai departe! Intri în cont. Acolo sus! Apeși pe "Contul Meu" după care apeși pe "Setările Contului". Acolo apare "Numele Tău Real". Apeși pe "Schimbă". Și scrie Prenume : [scrii unul din nume] după "Nume de mijloc" [opțional]. După scrie "Nume de familie". Scrii ce nume vrei după care apeși pe SCHIMBĂ NUMELE. Trebuie să aștepți ceva timp deoarece comunitatea "facebook" trebuie să aprobe numele tău! =). Ouh, cu ocazia aceasta vreau sa îi mulțumesc din nou lui @PumpikPie pentru ajutor! happy.
Sper că ți-am fost de ajutor! Că ți-am acordat sprijinul necesar! Baftă! =). O zi bună! Numai bine! happy.

| Roxy1993 a răspuns:

Dai la Contul meu->Setarile Contului->Nume, si dai la schimba! Multa sanatate!

| Ashl a răspuns:

Pai e simplu uite.

1.esti intrat in contul tau,

2. dai unde scrie " Account"

3. apoi dai la " Account Settings ". de acolo te descurci:d.
asta da iti e setat pe engleza.
. daca e pe romana :

1. esti intrat in contul ta

2. dai la " contul meu "

3. dai la " setarile contului ".

sper sa te ajutehappy.

funda?batting eyelashes puppy dog eyes.

| TheCrissy1997 a răspuns:

Pai. Ai in coltul din dreapta sus "Contul meu" dai click si iti apare "Setarile contului" Acolo. Gasesti ce te intereseaza.

Fundita? puppy dog eyes

| any_6468 a răspuns:

Mie nu-mi apare ""schimba"" ce sa fac?:[