| Adyspeed a întrebat:

Cum imi schimb parola la mess? Funda pentru primul raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| tycy a răspuns:

Www.yahoo.com, cauta sectiunea Sing In. Logheazate cu contul actual. Dupa logare sus in stanga apare logo de la yahoo si imediat dupa Hi, Numele tau.Click acolo si alege Accounts Info.O sa iti ceara iar parola de confirmare dupa ce te-ai logat iar pe pagina ce iti va aparea undeva mai jos ai o sectiune Sign-In and Security.Si acolo ai un link cu numele "Change Password" De acolo cred ca te descurci.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intri in yahoo.com si acolo la settings cauti change password.

| Bybanu a răspuns:

Deschizi messenger, intri in e-mail, acolo vei vedea sus Hi, numeletau, dai pe sageata aia, Account info, pe pagina care se deschide introduci parola ta curenta, dupa ce se incarca noua pagina vei vedea mai jos un pic Change your password, dai click, adaugi in prima casuta, parola curenta si in celelalte 2 parola care o noua pe care o vrei si dai Save.

BAFTA

| adyalex97 a răspuns:

Dai sus la messenger apoi my account info apoi change password si apoi iti schimbi parola funda

| elenutza27 a răspuns:

Cauta pe Google "cum imi schimba parola la mess"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu exact cum sa iti explic iti pot da totusi saitul de pe care am invatat si eu urmeaza pasi si vei reusi succes;) http://www.ymvista.com/cum-pot-schimba-parola-de-la-yahoo-messenger/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la mail unde scrie hi ady dai account info si de acolo la sign in securyty dai change pasword... funda?big grin

| IrishGnome a răspuns:

Atunci cand trebuie sa te loghezi iti apare :"Forgot your password?" si te duce pe net unde trebuie sa completezi cu niste date despre tine pe care le-ai folosit la creerea ID-ului(eventual intrebarile secrete la care trebuie sa raspunzi asa cum ai facut la creerea ID-ului). Succes!

| BlackRose_3270 a răspuns:

Pai e simplu cautzi pe google yahoo dai pe mail si dupa dai i can`t access my account dupa i forgot password scrii idu si codu ala laughing si dupa te descurci Bafta!winking

| JustAnAnonymousQuestioner a răspuns:

Este foarte simplu. acolo unde iti introduci ID-ul si parola, is mai jos doua lucruri scrise si subliniate cu albastru. Da-i pe aia de jos unde scrie "Forgot your password?". De acolo vei accesa un site unde va trebui sa iti introduci ID-ul si un cod. Dupa ce ai trecut de aia iti va pune 2 intrebari. Raspunde la ele intocmai cum ai dat raspunsulatunci cand ti-ai facut contul. Daca nu mai sti raspunsurile, asta e. big grinbig grin