| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez Skype pe tableta AllView 2 Speed Quad?

Răspuns Câştigător
| zozy14 a răspuns:

Asigura-te ca ai conectiune la internet mergi la magazin play/ google play. cauti skype si il instalezihappy (trebuie sa ai cont google) daca nu ai iti faci ca nu ii greu happy Funda?

| anonim_4396 explică (pentru zozy14):

Tableta nu este a mea, are deja un aftfel de cont pe care nu-l cunosc... si nu pot creea altul ca zice ca ramane in setarile tabletei... nu stiu exact. Ce porcarie! Tot ce vreau e sa-mi fac si eu un amarat de cont pe Skype si nu reusesc orice as face!

1 răspuns: