| Playstation a întrebat:

Cum instalez un windows pe un hdd formatat, am încercat sa pun windows-ul pe hdd, dar când s-au copiau fișierele procesul s-a oprit la 13% pentru 4 ore după care i-am dat restart, iar calculatorul nu a mai voit sa ruleze CD-Rom-ul nici HDD-ul, ce am de făcut?

2 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

E pizdit cd-Rom-ul. Fa alta copie.

| marin81 a răspuns:

Incearca sa pui windowsul pe un stik ( sunt o multime de tutoriale cum) si il bootezi de pe stik /Posibil sa ai probleme cu hardul, cd romul sau cd ul cu windows zgariat