| Andrei_Popescu_1996 a întrebat:

Cum instalez windows pe un laptop cu android?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai asa cu android ca il faci praf. Orice modificare de soft duce la necazuri, uita-te un pic la telefonie sa vezi ce patesc cei care vor sa instaleze diverse softuri sau fac root de capul lor. rice telefon este facut sa suporte numai andoridul pe care il are si nu e asa de simplu sa bagi windows.Si nici nu ar merge.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dispozitivile care au sistemde de operare de genul Andoid nu prea ai cum sa le modifici sistemul de operare

| gelu1970 a răspuns:

Cu grija si citind. daca o sa cauti putin pe google o sa te luminezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc.Nu te grabi nici sa iti iei telefon cu windwos instalat, si nici Iphone. Iphone de orice fel sunt niste jafuri care cand ti-e lumea mai draga se blocheaza in mar. priveste netul e plin de anunturi cu schimb Iphone cu nu stiu ce. Lumea, in special tinerii cand aude de un nume mai...smecher,dau s 50 de,il vechi sa isi cumpere, fra sa se intereseze, chestia e sa para smecheri. Adoridul e cel mai ok, mai ales ultimile aparute, cele cu kit cat.