| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti faci cont de YouTube?

Răspuns Câştigător
| dalea a răspuns:

Trebuie sa ai o adresa de e-mail valida, iti alegi o parola si un nume de user intri la signup creare cont nou si gata.

131 răspunsuri:
| manuella a răspuns:

Cum imi fac cont pe u tube

| sowhat a răspuns:

So what i do now where i m with really?

| danutparfum a răspuns:

Da

| lidisor a răspuns:

Cum fac un cont

| criss_7476 a răspuns:

Cum iti faci cont de youtube

| marius221 a răspuns:

Deci: Intri pe youtube iar in coltul din dreapta sus scrie cont. Dati pe el si completati casutele dupa ce termini, intri din nou pe youtube si iti pui videoclipul happy

| bitzy_8605 a răspuns:

Da

| XteodorX a răspuns:

Trebuie sa ai o adresa de e-mail valida, iti alegi o parola si un nume de user intri signup creare cont nou si gata.

| claudia_8458 a răspuns:

De ce nu imi pot face playlist. inainte imi faceam pe cal si cand il inchindeam se stergea
acum nu mai pot face. imi arata doar conectativa si mi-am facut cont si nu ma pot conecta

| emoemo2ani a răspuns:

Aia ma intreban si eu

| bobo69_3904 a răspuns:

Ok.mrs

| andi_dumitrescu a răspuns:

Pentru a-ti crea un cont de Youtube, trebuie sa ai, mai intai, un cont Google. Pe acesta il poti crea aici: https://accounts.google.com/signup dupa ce completezi formularul. Mai multe informatii gasesti si aici: https://support.google.com/accounts/answer/27441?hl=ro. Pe YouTube te vei loga apoi cu contul Google. Sper ca m-am facut inteles. :-)