| Lolo101 a întrebat:

Cum iti faci o pagina pe facebook?(nu cont, PAGINA)

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Intra pe Create a Page;
In partea dreapta ai meniul Official Page, selecteaza Brand or product si apoi ultima optiune din meniul derulant, Website;
Introdu numele dorit pentru pagina (numele va fi definitiv si nu vei mai putea sa-l schimbi)
Bifeaza casuta pentru acceptarea termenilor si apasa pe Create Official Page;
Initial pagina ta pe Facebook o sa arate ca cea din lateral. Acum nu iti mai ramane decat sa introduci informatiile dorite de tine.

2 răspunsuri:
| DXPisicutaTaNeagraXD a răspuns:

Http://www.facebook.com/......logde2bani
Intrii pe link, Alegi o categorie,... etc restul stii si tu. Funda?