| MihocSilviu a întrebat:

Cum iti poti creea un site care sa contina blog si produse afiliatte in care poti utiliza adsense pentru a castiga bani?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cumperi un domeniu, inchiriezi un host si angajezi un programator sa iti creeze site ul (avand in vedere ca ai pus intrebarea asta clar ai nevoie de angajezi un programator). Pe urma cand e gata si online site ul, pui osul la treaba si faci mult mult SEO, apoi dupa cateva luni de munca o sa vezi si rezultatele