| anonim_4396 a întrebat:

Cum opresc reclamele de pe Youtube? Mă enervează la culme, în special cele cu LOL

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti recomand sa folosesti extensia uBlock Origin. Este cu mult mai buna decat AdBlock.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei versiunea premium

| Celcestietot a răspuns:

P2W

| PainTech a răspuns:

Salut!
PC: Adblock ( sunt mai multe variante, gasesti una care iti place )
Telefon : Youtube Vanced

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Addblocker

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

YouTube vanced e fără reclame

| Sekim a răspuns:

Salut
Iti poti lua Adblock atat pe PC cat si pe telefon. Daca folosesti Chrome cauti : Chrome store adblocker ( chiar daca se numeste store, sunt gratis ), si pe Opera la fel : Opera store adblocker si pe Mozila. Enjoy.

| TomyBrave2019 a răspuns:

Adblock sau versiunea Youtube Premium.
Sunt cele mai enervante chestii. Reclama de 10 secunde si după încă una laughing

| Username272 a răspuns:

Trebuie să cumperi versiunea aia noua de la Youtube fără reclame, sau sa iti instalezi addblock