| RadioactiveUranium a întrebat:

Cum postez un fisier pe facebook dar nuvreau sa il postez pe un grup ci pe profilul meu de facebook? stie careva cum? vreau un raspuns urgent. funda

Răspuns Câştigător
| MickeyMouse69 a răspuns:

Dai pe peretele tau si iti apare o casuta si scrie "La ce te gandesti...". Dai click si scrie deasupra fotografie/videoclip/postare.
Alegi una din ele si scrii/postezi ce vrei. big grin
Funda?

1 răspuns:
| Mitzac a răspuns:

Pai dai acolo distribuire daca este pe net si il pui in numele tau si daca ai video in PC il bagi pe acolo unde scrie imagine/video si iar iti apare in numele tau. Sper ca ai inteles cevalaughing)rolling on the floor