| neverletmego a întrebat:

Cum pot activa windows 8?

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Asa cum ti s-a recomandat, descarca versiunea trial pentru 90 de zile - Windows 8 Enterprise! http://laptopnews.ro/......-zile.html

| buzucan a răspuns:

Http://forum.chestiiutile.com/Thread-Cum-activez-Windows-8 eu cred ca e cel mai simplu mod de a activa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca windows 8 enterprise de pe saitul Microsoft varianta pe 32 sau 64 de biti functie de procesorul pr care il ai si dupa instalare ai 90 de zile licenta gratuita.In a 89-a zi, intri in command prompt cu drepturi de admin si executi comanda "slmrg -rearm"(fara ghilimele) si mai ai 90 zile windows 8 cu licenta si toate drepturile.Il poti descarca de pe linkul
http://msdn.microsoft.com/en-us/evalcenter/jj554510.aspx
P.S.Este sigura versiune de windows 8 la care ai acces la toate caracteristicile(se activeaza automat la intrarea in net).

| moartetiganilor a răspuns:

Prin butonul de activare. logic.

| McBoy a răspuns:

La ce te referi cand spui acctiva? Il ai pentru 30 de zile si nu ai licenta si vrei acctivator?

| neverletmego explică (pentru McBoy):

Cand l-am instalat mi-a cerut product key, pe care l-am introdus si a mers. Iar cand am vrut sa personalizez ecranul de pornire mi-a aparut mesajul You need to activate windows before you personalize your pc.