| AlicexXx a întrebat:

Cum pot descarca un video de pe Facebook cu Google Chrome?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge cum a spus AndreeLola dar numai daca esti amic cu acea persoana, deschizi clipul in mod mare si faci cum a spus. daca nu esti amic si pur si simplu ti-a placut un clip al cuiva, trebuie musai sa-i dai cerere, sa accepte si abia apoi sa descarci.Altfel nu. Daca gasesti clipul pe youtube il poti descarca cu ajtorul programului youtube downloader, copii link-ul video si apoi dai paste in ytd.

| AndreeLolla a răspuns:

Dai la albume, in videoclipuri. dai acolo unde ii videoclipul. in jos, in partea dreapta ai asa: Eticheteaza Optiuni Distribuie Trimiite si Imi place. Acum clik pe "optiuni" si ai doua variante. Descarca SD sau Descarca HD. fundita? happy :* big grin