| thevampirediariesfever a întrebat:

Cum pot deveni expert TPU? Sau puteti sa imi dati un link cu informatii ajutatoare de TPU? MERSI

Răspuns Câştigător
| cclexa a răspuns:

Uite aici:http://www.tpu.ro/......-mooolt-d/

4 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Cand o sa fi mult timp pe site sa raspunzi la intrebari cu raspunsuri inteligente in 10 luni sau 2 ani o sa reusesti sa ai daca perseverezi.

| thevampirediariesfever explică:

In atentia tuturor, nu o sa mai dau fundite daca le cersiti. fara suparare///

| Loome a răspuns:

Minim 500 de raspunsuri din care minim 10% castigatoare.
Si raspunsurile alea trebuie sa fie din toate categoriile for the hell...

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Eu cred ca terbuie sa ai multe fundite. Pentru altceva de ce sa fi expert TPU?

De obicei experti au multe fundite.

fundita?:*

E primul raspuns si cred ca e si cel corect. big grin