| tenisan a întrebat:

Cum pot dezactiva optiunea 5000 de la cosmote? imi da creditul inapoi?

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Nu-ti da creditul inapoi.Si o poti dezactiva in ziua cand expira extraoptiunea asta cu 5000 si tu poti activa o alta extraoptiune.Pentru informatii poti suna la 1234 si poti sa vorbesti cu cineva de la relatii cu clientii si poate poti cumva s-o dezactivezi.

1 răspuns:
| adyth a răspuns:

Nu'ti da creditul inapoi.
Nu mai incarci cartela pana nu expira extraoptiunea. Dupa ce a expirat, la o zi, iti reincarci cartela si activezi ce optiune vrei tu. Daca incarci cartela pana sa expire extraoptiunea, cand expira se reactiveaza automat daca e credit suficient.