| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Cum pot extrage dintr-un film cu extensia.mp3 coloana sonora sau track-ul audio?

4 răspunsuri:
| Levente a răspuns:

Poți căuta și pe google după titlul filmului în engleză și după adaugat cuvântul soundtrack.
Ex: Passengers 2016 soundtrack

Pentru a descărca în format mp3 căutand după: Youtube to mp3
in rezultate apare si http://www.youtubeinmp3.com

| K0sti a răspuns:

Nu exista film cu extensia.mp3! mp3 e fisier audio!

| NAT0 a răspuns:

Cu Sony vegas sau videopad sau camtasia dar cel mai simplu dacă nu te pricepi. il urci pe yt filmul respectiv și ii dai să se descarce folosind Youtube converter 2 (e un site) și poți să descarci fillmul doar cu coloana sonoră selectând extensia dorită în cazul ăsta *.mp3

| zHeArTz a răspuns:

Intra pe Youtube, dai click pe video, copiezi link
Intra pe listentoyoutube, peste link si download.
Metoda cea mai simpla...bafta!