| psycho_5607 a întrebat:

Cum pot face filmulete pe youtube? De ex. pentru o melodie, sa pun melodia si imagini sau versuri. Cum fac? Imi trebuie un program? Care anume? Si de unde il iau? Multumesc!

5 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Movie maker, il ai in calculator nu trebuie salvat.Start>>run si scrii moviemk>>enter si voila.

| withoutme a răspuns:

Lucrezi in office, in power pointse vede ca n-ai fost la mate-info, ca altfel stiai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cu imovie e ft bun si te prinzi u acolo cum sa faci si eu m-am descurcat:D:D:D http://en.kioskea.net/telecharger/telecharger-1238-imovie-hd uite aici e linkul cu download

| HinaOnBike a răspuns:

Pai, dai click pe START,all programs,si gasesti movie maker,daca nu-l ai,il poti descarca, dai acolo, tit scrie undeva in stanga IMPORT PICTURE sau IMPORT VIDEO ETC., si asa faci filmuletul, dar trebuie sa pui melodia si imaginile pe bara de jos, unde se creeaza filmul.

| Rafael_Ulici_1980 a răspuns:

Muvie Macker