| steffystef a întrebat:

Cum pot face screenshot-uri[adica poza la ecran] pe telefonul Samsung Galaxy S Advance va rog am nevoie de raspuns urgent,[funda] :*

Răspuns Câştigător
| Wolfenstein a răspuns:

Butonul din mijloc+butonul de unde il blochezi.Le tii pe amandoua apasate in acelasi timp si.POC.
Bafta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| leboss a răspuns:

Tine apasat pe butonul home si back pentru cateva secunde. Daca nu merge, incearca home si power (ala de inchis ecranul/telefonul). S-ar putea sa-ti apara task manager, daca se intampla asta inseamna ca le-ai tinut prea mult apasate.