| Shot_Deq_1996 a întrebat:

Cum pot face un backup la windows dintr-o anumita perioada? sa zicem ca vreau sa vad niste file care le-am avut pe data de 1.03. 2012 si as vrea o explicatie despre cum le pot recupera(logic ca fisierele sunt sterse).Am cautat pe net si am incercat anumite programe dar nici un rezultat si am incercat cu windows la backup & restore la control panel si nu imi aparea acea data doar data de astazi de cand am instalat windowsu si inca o data din 2011 dar atunci nu aveam fisierul.Este vreo cale sa pot recupera fisierele din 2012 spre exemplu sau la backup & restore sa pot introduce perioada din care vreau sa recuperez fisierele.

Daca cumva intrebarea vi se pare incoerenta va rog sa ma scuzati.Multumesc anticipat si astept un raspuns cat mai rapid.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Incearca programul asta. Nu e gratis dar sper sa te ajute:
http://www.myfilerecovery.net/

| pkpdionut a răspuns:

Nu prea cred ca este posibil asa ceva.