| Mary_Maria_1963 a întrebat:

Cum pot gasi contul de Facebook al cuiva?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Varianta 1: Îi scrii numele (eventual, orasul) în căsuța de căutare a Facebook-ului.
Varianta 2: Dacă-i cunoști o prietenă/prieten/coleg scrii numele acestuia in casuta de cautare și apoi îi citești lista de prieteni. S-ar putea să ai noroc și să descoperi numele persoanei căutate.

| sofisis a răspuns:

Dupa nume, dupa mail, dupa numarul de telefon sau dupa poza. Asta daca nu are setat profilul secret, sa nu fie gasit.

| weloveit a răspuns:

Intrati in aplicația Facebook pe telefon sau laptop /calculator, iar sus aveti o bara de căutare. Introduceti numele persoanei pe care doriti sa o căutați. In caz ca nu o gasiri dupa numr, introduceți numarul de telefon al persoanei respective, daca nici asa nu o găsiți puteti pun email ul. Mult succes!

| Mary_Maria_1963 explică:

Nu cunosc decat locatia.