| 1992 a întrebat:

Cum pot muta poze de dintr-un album de pe facebook in altul? :d

Răspuns Câştigător
| Anonim203 a răspuns:

Facebook->albumul din care doresti sa muti poza->Editeaza albumul->Editeaza fotografiile->poze pe care doresti sa o muti, scrie sub ea"Muta la"si iti alegi de acolo albumul unde vrei sa o muti->Salveaza modificarile.

:*

2 răspunsuri:
| Emilia23 a răspuns:

Simplu.happy Adaugi o fotografie noua la ce album vrei sa muti fotografia si apare mai joc la fiecare fotografie muta la...` ce albume ai tu! happy alt mod nu mai stiu :straight face sper ca te-am ajutat.

| Emilia23 a răspuns:

Mi-am amintit alt mod! Dai la albumul la care vrei sa muti poza. si dai editeaza albumul dupa mai jos editeaza fotografiile si la fiecare fotografie scrie muta la... ce albume ai tu`. sper ca te-am ajutat `!