| diuxxa a întrebat:

Cum pot pune ca pagina de start Google?

Răspuns Câştigător
| Seline a răspuns:

Tools -> Options -> Main -> Home Page : www.google.ro

16 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Pentru mozila dai acolo la unelte dai optini dupa ce dai optiuni si scrie pagina de start acolo introduci www.google.ro dai ok sau salvare si gata cam la fel faci daca folosesti opera si pentru internet explorar dai pe tools si internet options si in spatiul adres pui tot www.google.ro ok si gata

| Gabystelistu95 a răspuns:

Depinde ce folosesti, Mozilla Firefox sau Internet Explorer.

| Lora_6439 a răspuns:

Sau intri pe google.ro si sub search scrie "alege Google ca pagina de start". Dai click acolo si gata.

| Magic a răspuns:

Intrii pe www.google.ro di vezi sub alea cu Programe de Publicitate, Totul desprer google, Google.com in English scrie acolo -Alege google ca pagina de start-.Asa e cel mai simplu:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unelte->opţiuni->general->de acolo de descurci happy

| Alexxalexuu a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! mi-ai fost de ajutor

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult seline:*love struck

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tot timpul iti apare unde poti sa dai sa-ti fie ca pag. de pornire Google!

| aalexa a răspuns:

Poi sub chenarul in care scrii in google...scrie undeva mai jos"seteaza pagina de start"sau ceva de genu'... da click acolo!