| Myru_Myruna_1991 a întrebat:

Cum pot pune două persoane în aceeași fotografie... Adică dacă am o pers intr.o fotografie si altă pers în altă fotografie cum pot să le pun pe amândouă pers între.o singură fotografie... Îmi pute.ți da exemple de niște programe, site.uri sau aplicații?

2 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Photoshop. Cu programul asta poti edita fotografiile cum vrei, dar trebuie sa inveti sa il folosesti bine. Sa decupezi persoanele din fotografii si sa le muti in alta parte e destul de usor, dar trebuie sa le faci si umbre, sa schimbi contrastul si alte reglaje ca sa "se integreze" perfect cu fundalul. Si asta e destul de greu. Oricum, gasesti multe tutoriale pe YouTube. Alt program asemanator (care e gratuit) e Gimp.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti photoshop, dar la modul serios ca e destul de complicat ce vrei tu