| Neverrrrrr a întrebat:

Cum pot pune o imagine la bresla din metin2? am editat imaginea si am facut-o de 16x12 pixeli, am bifat maintain aspect ratio apoi am salvat-o, am bagat-o in upload din metin.Si tot scrie Jocul nu suporta aceasta imagine.Am mai observat la proprietes la imaginile din upload la metin au 72 dpi, iar a mea dupa setarile astea are 120 dpi, ce sunt dpi? si cum pot sa-i schimb ca sa mearga imaginea?

1 răspuns:
| ALuuuuuuuuuu a răspuns:

Faci alta imagina cu rezolutia 16x12 cat iti cere la metin salvata in format PGN si bagi asa.