| Costel_Iftode_1998 a întrebat:

Cum pot sa activez sunetul de la boxe. am 2 boxe pe care pot sa le scot de la pc si nu stiu cum sa activez sunetul. mi-am schimbat windowsul.

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu ai probleme cu boxele. Acestea funcţionează analog, deci nu au nevoie de nici un program.
E nevoie să instalezi driver-ul de sunet.

| Arthur a răspuns:

Ai unul aici, dar trebuie să cauţi după modelul plăcii de bază ( dacă ai sunetul pe ea ) sau după tipul plăcii de sunet.

| C8PILUcool a răspuns:

Te-ai asigurat ca ai bagat jack-ul de la boxe in gaura corespunzatoare? daca nu intra in control panel si sound, video si setezi de acolo.

| LauncherS a răspuns:

Dra cand ai instalat windowsul ti-ai instalat si placa de sunet?

| Deyaaa18 a răspuns:

Instaleaza-ti driverele de sunet si daca nu merge nici asa verifica sa vezi daca le-ai bagat bine la spate.