| WalterWhite a întrebat:

Cum pot sa am un ip care nu se schimba la fiecare conectare (ip static)?

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Iti pui net de la clicknet

| Angelsergiuboy a răspuns:

Nu stiu la ce ai nevoie de asa ceva e mult mai bun cel dinamic

dar cel static este pe anumite retele sau ii zici la cei ce tiau bagat netu sa-ti faca ipul static nu dinamic

daca te-am ajutat 1 funda te rog

| XK a răspuns:

Taxa pentru un ip static era parca de 1eurowinking
Cel mai simplu suni la firma de la care ai netulwinking

| VocalTrance a răspuns:

Suna-ti providerul si spune-i sa iti dea ip static

| D3vil_6915 a răspuns:

Angelsergiuboy ip static e pentru functionarea unui radio de xp sau unserver de cs in caz ca vrei sa ti faci ipdynamic nu o sa ti mearga niciodata un radio sau un sv de cs ai u alyn suna unde te-ai abonat la internet si cere ip static pentru 1 euro in plus la abonament iti da ip static