| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa copiez poze de pe Facebook? Sunt unele poze amuzante pe care as vrea sa le pun la status de la mes. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Angelini_Adele_1992 a răspuns:

Da`i clik dreapta si dai ''salvati ca'' sau ''save as'' alegi floderul si apoi dai save sau salvare...happy bafta...

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Click dreapta pe poza si Salveaza imaginea.

| deyutza135 a răspuns:

Pai apesi pe ea cu clik stanga dupa aia cu clik dreapta si o sa vezi ca mai jos scrie save image as... si dai acolo

| alexstb a răspuns:

Nu merge funnda?

| AndRa003L a răspuns:

Poti apasa click dreapta, sa dai save image, sau daca nu, muti mousul in partea de jos a pozei si dai optiuni, iar acolo iti va aparea descaraca(daca contul e in romana) Funda?

| nico5436 a răspuns:

Click dreapta salveaza, imagineahappy

| MeePinkGirl a răspuns:

Hmmmm... click dreapta, salvati imaginea ^^

| Nikoawwrr a răspuns:

Sau in coltul din dreapta ai "Optiuni" si dpa dai "Descarca".

| Tanko_Ana_1954 a răspuns:

Clic dr pe save as ...si se stocheaza in my picture...ok