| BOOBZen a întrebat:

Cum pot sa downloadez tema de iphone pe LG KP502?

5 răspunsuri:
| G30RG3 a răspuns:

Nu se poate nu sunt compatibile pentru asa ceva ar trebui un convertor de teme pentru telefon si n-am auzit de asa ceva

| Frankie a răspuns:

Cauta una compatibila.

| amicumms a răspuns:

Mai bine cauti aici si le instalezi in tel daca ai cablu de date : http://www.zedge.net/

| BOOBZen explică:

Hei kitty,da am si eu tel, dinasta, si tot pe mov happy. Tu esti multumita de el? Eu da smug

| kitty_2836 a răspuns:

Mama si tu ai tel din asta rolling on the floor si eu.pe mov. nu am idee de unde poti downloada sau daca exista asa ceva happy