| eusuntroman a întrebat:

Cum pot sa fac bani la metin2 ro ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce lvl ai...eu ma joc pe Corvus regatul albastru si sunt razboinica am lv 50. Daca esti lv mic(20-27) poti sa mergi la temnita maimute la lv astea pica foarte bine si pe serverul pe care joc se vand cu cate 300k(300. 000). Daca ai peste lv 40 mergi linistit in DT faci cate 1kk(1000000) pe zi big grin poate iti vor fi de folos infoermatiile melebig grin

51 răspunsuri:
| milandru a răspuns:

Un mod de a face bani mai usor pe Metin2Ro:http://surpryiza.yolasite.com

| milandru a răspuns:

Un mod de a face bani mai usor pe Metin2Ro:http://surpryiza.yolasite.com

| milandru a răspuns:

Lotteria metin2 http://surpryiza.yolasite.com/

| Marius0111 a răspuns:

Cu acwest concurs e gratis! :http://metin2roconcursgratis.yolasite.com/

| tudor0108 a răspuns:

E simplu. poti merge in 2 cu invevntar full de red si le dai la 60-70k.Dupa ce ai inventaru gol mergi sa strangi itemele care le arunca unii si yangu de pe jos.Sunt sura lv 58si ti pica in iangu ala 900yang cel putin deci pe zi strang cam 500-800k

| GEMENIantonio a răspuns:

Sunteti pana peste cap ca unii nu stiu sa faca bani pe metin 2, atunci intrati aici hac yang gratis si 100% sigur http://men2rofreeyanghackti.yolasite.com/ daca vreti intrati daca nu, voi stiti ce pierdeti!

| uziuzi a răspuns:

Daca ai lv 30-35 poti mface mult bani di peste si minereuri dar si din monstri si metine. 1metinele
mt de lv al tau ofera cele mai multe itm2monstri
monstri care traiesc in turnul demonilor ofera foarte multi bani dar atentie nu poti intra in turnul demonilor(T. D)care este in templul di valea serangoyangdoar la lv 40 obligatoriu cresema am lv 98 si stiu ce inseamna metin2roDACA CE TIAM ZIS TE VA AJUTA DA VOT BFTA

| ZxErf a răspuns (pentru uziuzi):

Deci, tu vrei sa te credem ca ai lv 98, asta inseamna k joci de cel putin un an si ceva... dar nu sti cum se scrie"VALEA SEUNGRYONG"..sau ca prescurtarea de la Turnul Demonilor este "DT" si nu"TD"...

| myhutzdin20 a răspuns:

Pai sa incepem, daca ai lv mic (lv 20-27) iti sugerez in temnita faci medalii si le vinzi
Lv 30( de aici e mai usor si ai mai multe optiuni avantajoase ) :
1.Pescuieste si vinde pestele
2. Minereste in templu primele 2 incaperi cea in care e teleporterul si urmatoarea, acolo vei gasi : lacrima cer, abanos, aur alb, cristal, etc...
3.Cumpara iteme care le gasesti la un pret avantajos si le dai mai scump...

LV. 35+ (ehee de aici urmeaza distractia)
1-TOT CE AM MENTIONAT LA LV30 POTI SI AICI
2-Cel mai important, FARMEAZA, fa-ti cal armat si stai o perioada mare la farmat map2 la metine gelozie si cele de 25 ...vei fi surpins ( poate iti pica vreo aura happy )

| commando a răspuns:

Mai daca vrei sa faci yang baga in item-shop si ia freze si bilete v2 si le vinzi frezele la 10kk(10.000.000 yang ) si biletele la 5-6kk ( 5.000. 000yang-6.000.000yang) credeti-ma joc pe drako si am lv 43 ful +9 si ful pv si am ful yang happy

| sasasasas a răspuns:

Trimite big 11435333 prin sms la 7465 si primesti 1 kk

| Lupu_Cosmin_1999 a răspuns (pentru sasasasas):

Daca vrei trimite tu si imi dai tu bani

| Laurentiu_Mihai_1994 a răspuns:

Frate iti zic eu cum! ia-ti hack de pescuit si stai sa iti pice soici! e 500k una pe ro si pe uk e 1kk! si asa iti faci bani!

| Jnitzelby a răspuns (pentru Laurentiu_Mihai_1994):

O,, scoica '' pe RO se vinde cu aprox 800k.

| SHARKYYYYYYY a răspuns:

Eu am sura arme lv 75 sunt pe draco si am framar de lv 35 armat crud iteme+9 10k pv si am manusile talharului din padure si la fiecare mt care il bat imi pica cc si pietre si pe zi fac 30kk daca stau noaptea de la 2-6 fac 50kk

| Dinamita_5310 a răspuns:

Banii ii faci la mt in special la cele de la 45 in sus pica ss la cele din padure pica blessuri tara de foc pica foarte bine pietre cc ss daca ai lvl mare te duci in v3 pica iteme foarte bune apoi le plusezi in dt sa nu dai banii pe obiecte de upgrade si la maimute faci bani destul de bine sa ai un cont de lvl mic facut foarte bine sa nu se bage prostii peste tine crede-ma stiu ce vb am lvl 76 pe ro

| claudingo a răspuns:

Sau pur si simplu iei de aici mie mi-a mers 50kk http://yang-for-fre.yolasite.com/

| SethMC a răspuns (pentru claudingo):

Da sau bagi la baiatu asta pe site contul si ti s-au dus dreacu si iteme si tot laughing