| superal a întrebat:

Cum pot sa fac ca, conexiunea la internet prin router sa nu mai fie limitat? Ma chinui de o multime de timp.Cine stie sa ma ajute va rog.Am snat si la RDS mi-au spus ca nu pot ajuta fiindca routerul nu e de la ei ci din comert! Dau Funda. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Setariile din placa de retea sa fie default. In router sa faci o conexiune dai la quick setup / PPoe / user+pass si voila.

| shannygelu a răspuns:

Daca ai viteza mai mare de 50 mega si routerul tau duce numai pana la 50 nu ai decat sa cumperi alt router cu viteza de download mai mare alta solutie nu ai

| superal explică (pentru shannygelu):

Routerul e de 300 mbs si am viteza de 100 mbs

| K0sti a răspuns (pentru superal):

Si atunci care e problema?

| shannygelu a răspuns (pentru superal):

Si unde e limitarea? ca nu inteleg dezvolta si tu