| AndreiNicolae a întrebat:

Cum pot sa fac ca un folder sa nu mai porneasca odata cu windows-ul? !

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Folderele nu pornesc

| AndreiNicolae explică (pentru suntserios):

Folderul "Documents" care se creaza automat cand descarci Hi-Rez Studios porneste odata cu windowsul.

| suntserios a răspuns (pentru AndreiNicolae):

Folderele nu pornesc, executabilele pornesc, scriptele se incarca... folderele nu pornesc

| aCek1ng a răspuns:

Poate ai vrut sa scrii program. Folderele nu au cum sa porneasca odata cu windows-ul.

| RigbyBarosanul a răspuns:

Gaseste optiune care te intreaba daca vrei sa porneasca in continuare cu windowsul (adica sa porneasca automat)

| AndreiNicolae explică:

Nu apare folderul aici. sad