| gtmarius a întrebat:

Cum pot sa fac poze cu webcam?

14 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Intri in web cam si vezi ca trebuie sa scrie undeva aparat foto sau ceva in genul

| lexony a răspuns:

Daca vrei sa faci poze cu webcam-ul vezi ca are un buton in partea de sus si apesi pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe www.picadom.com dai pe snap si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai acolo unde ai setarile si scrie photo si dai acolo.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La webcam dai odata apasat pe butonul de sus apoi inca o data si a iesit poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie acolo cand intri in usb video driver "Take a new picture" si dai pe el astepti sa apara poza acolo joswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi p butonul ala de sus daca are ma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti nu toate camerele web au buton de facut poze si poate nu mai are draivarul si-l are dupa net! si nu ii apare nici in my computer
prietene incearca cu SplitCam

Alte răspunsuri
| Mihai_Nicoleta_Andreea_1994 a răspuns:

Intra aici;) http://snapshot.htmlchat.net/ aici ai tot felul de efecte tot ce vrei vei gasi aici si vezi ca in stanga arata ca un aparat foto. In stanga ai tot felul de efecte inimioare, stelute depinde de ce vrei tu sa pui si e foarte usor de utilizat de aici te descurci si singurel pentru ca e ff usor de folosit. Multa bafta! :-*

| Mihai_Nicoleta_Andreea_1994 a răspuns (pentru Mihai_Nicoleta_Andreea_1994):

:*;) daca tise pare greu cu primul inra aici http://www.webcamyou.com/ e mai usor pentru tine :) :*

| Mihai_Nicoleta_Andreea_1994 a răspuns:

:* daca ai nevoie de mai mule detalii si nu te vei descurca din prima cu el intra pe YM nicola. miha94 prt mai mlt dealii!winking :X

| adriana_prunea a răspuns:

Buna!

Daca ai instalat corect webcam-ul, intri in My computer si gasesti acolo usb video si iti apare si butonul de a face o poza.

Sau cauta in partea dreapta jos ca sa gasesti la usb sau devices camera si apoi dai pe Take photo sau Take a new picture sau ce ai acolo.

Poti folosi si un serviciu online http://www.webcamyou.com/webcamyou.html