| Alexis7591 a întrebat:

Cum pot sa fac un videoclip, cu poze miscatoare. Exista cumva un program? Care?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cu Windows Movie Maker.Cum importi poze pentru a face un videoclip, asa importi.gif (imagini miscatoare).
Daca vrei, introduci sau nu efecte intre poze, iar in filmul final, fiecare poza miscatoare va avea propria animatie.

| nikname a răspuns:

Microsoft power point

| Stalievus a răspuns:

Dupa parerea mea MovieMaker este cel mai bun. Numai binehappy

| anaa5 a răspuns:

Poti face...programul de numeste Windous Movie Maker! succes! funda?

| george1598 a răspuns:

AVS Video Editor. E foarte usor de folosit si foarte eficient. Bafta! FUNDA