| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi curat partea exterioara a boxelor?, mai exact fatada care le acopera e dintr-un material ca si un fel de panza intinsa si e de culoare gri si ma tem sa nu se decoloreze, exista vreo solutie anume sau stiti voi vreun mod anume de a curata? uitati un link cu modelul boxelor:http://www.komplett.no/img/p/400/327415.jpg

7 răspunsuri:
| MoNsTeR a răspuns:

Poate merge cu VANISHbig grin. fa si tu spuma de aia si punea pe material si freaca bine ( nu stiu daca mere.n-am avut nevoie sa curat boxele... dar nu uita"AI INCREDERE IN ROZ"laughing )

| BUBULINA a răspuns:

Trage cu aspiratorul

| Is There Love In Space? a răspuns:

Cu grija

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@BUBU-LINA din pacate nu le-am curatat la timp si acest praf a devenit o murdarie vizibila la conturul difuzoarelor.
Ceva solutie sau stiu eu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@fefe si @mihaela92 daca nu sti sa vorbiti serios atunci sa va FUTInCUResc in gura ca raspundeti la misto.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am dat jos fata de la subwoofer si am lasat-o asa fara protectie, in caz ca se pune praful pe membrana de cauciuc se poate curata cu o pensula moale dar in nici un caz perie de plastic. Daca boxele nu sunt in garantie iar tie iti place aspectul fetelor de panza poti fi inventiv confectionand alte fete dintr-un material nou, si poti alege ce culori vrei tu.Eu iti recomand un material negru sau violet inchis pentru acele boxe.

| fefe_9932 a răspuns:

Cu apa mineralahee hee