| RaVuL a întrebat:

Cum pot sa imi fac spray sau tatuaj de ala personalizat la Counter Strike (cand apesi T)

de exemplu cum ii semnu de la half life sau splash

stiu ca este un program va rog daca cunoasteti...

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu il stiu dar iti dau un sfat: sa nu incerci sa faci reclame cu spray-uri "T" ca pe orice server vei primi imediat ban/destroy/exterminate! Si sollo2 are dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tutorialecstrike.com/tatuaje.html prima varianta i mai usoara :D
sper ca ti-am fost de ajutor :d

| sollo2 a răspuns:

Acela e programul cel, dar daca joci cs pe internet nu il vei putea folosii deoarece nu este printre "tatuajele" serverelor. Oricum bafta!

| XtremeCsLucian a răspuns:

Da are dreptate: Raspuns Anonim