| vladinx a întrebat:

Cum pot sa imi pun android 5.1 pe s5 SM-G900F? Sau macar android5.0.1? Imi place foarte mult android lollipop si vreu sa il am si pe telefonul meu.
DAU FUNDAA!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite pe aici: https://www.google.ro/#q=s5+sm-g900f+lollipop&tbm=vid
Sunt o gramada de explicatii.

| DenisIonut01 a răspuns:

Instaleaza kies 3, conecteaza telefonul la calculator si kies iti va spune sa faci update tu doar sa dai ok. Sau mai simplu intra in setari la despre telefon si acolo ai actiualizare. Ti-as explica mai complex cu alt program dar nu te vei descurca.

| vladinx explică:

Am incercat toate metodele cu kies 3 si din telefon si nu a mers.Pe acel link nu am gasit instructiuni cum sa il instalezi pe telefon