| sergiu_9343 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg contul de pe facebook? Atentie, nu sa-l dezactivez sa il sterg.

Răspuns Câştigător
| Georgyana98 a răspuns:

http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Asta e linkul. Retine ca e vorba de stergerea contului, nu de dezactivarea lui. Contul tau nu va mai apare in cautarile efectuate pe Facebook sau Google. Totusi, daca in urmatoarele doua saptamani te conectezi din nou contul va fi reactivat.

sau daca vrei poti sa intri sa vezi un tutorial care iti arata cum sa stergi contul tau de pe facebook

sper ca te-am ajutat :)