| NicklausMikaelson a întrebat:

Cum pot sa imi transfer muzica/poze cu ajutorul cablului USB?
(Pentru Samsung Galaxy Trend lite/ SII Plus)
Imi apare mereu "Nu se pot gasi programe software pe PC care sa poate recunoaste dispozitivul dvs, esste necesara instalarea SP3, Windows media player, versiunea 11 sau ulterioara, sau a driverului USB Samsung pentru. Windows Xp, respectiv Transfer de fisiere Android pentru MAC OS"

Am instalat tot ce mi-a zis el si tot nu-mi merge!

1 răspuns:
| SilverF8ith a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic pur si simplu cand conectezi calul la laptop pe tableta in bara de sus va aparea un mesaj daca vrei sa conectezi tableta dai click si accept/connect/instal etc ce scrie acolo si apoi se va conecta ca si un Stik USB. Bafta!