| lobont98 a întrebat:

Cum pot sa instalez o imprimanta HP photosmart 7260 pe un laptop fara sa am cd-uri? Cand incerc sa instalez driver-ul de pe site-ul HP zice ca am Windows Server 2008 R2 si ca nu este compatibil, dar eu am Windows 7 Ultimate. Ce solutii mai sunt?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Downloadeaza driverele de aici: http://h10025.www1.hp.com/......reCategory
Atentie sa selectezi ce tip de Windows ai!

| Nelu62 a răspuns:

Http://h10025.www1.hp.com/......reCategory
Daca iti apare alt sistem de operare in caseta, dai pe sageata si alegi windows 7 ultimate pe 32bit sau 64bit, depinde pe care il ai.