| Cozminel a întrebat:

Cum pot sa ma conectez la internet de pe telefon prin USB? ( am un nokia 5230) PLZ help

Răspuns Câştigător
| DSGline a răspuns:

Buna deci prima data descarci Nokia PC suite il instalezi si cand bagi USB in tel iti apare ceva de genu stochare date si inca ceva si tu alegi mod Nokia se instaleaza telefonul deschizi pc suite si este acolo o optiune fiind marcata cu un fel de lob verde cu ceva semne dai connect
PS dar trebuie sa ai o optiune de WEB activa pe tel si setarile corespunzatoare si mare atentie nu confunda WAP ul cu WEB ul pentru ca mb in wap nu vor fi consumate de pc ci numa cand navighezi din telefon sper ca te-am ajutat :d