| Filip_Istina_1970 a întrebat:

Cum pot sa-mi aflu parola de la instagram daca am uitat-o? P.S nu cred ca mi-am facut cont logandu-ma pe Facebook.

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Uite aici : https://instagram.com/accounts/password/reset/ iti bagi acolo adresa de e-mail sau numele de utilizator si vei primi un e-mail pe adresa ta pentru resetarea parolei happy

| Imstrong a răspuns:

Pai da-i la optiunea "Mi-am uitat parola" si mai completezi ceva acolo si ti-o trimite pe mail. Sau vezi cauta la browser, mai bine daca ai chrome... poate ti-a salvat parola nu stiu. Daca ai chrome in romana spune-mi si-ti arat eu unde iti gasesti parolele salvate de Chrome. Funda?

| Railianeleonora a răspuns:

Nu cred

| Pavelvasilachi a răspuns:

Si eu nu stiu cum so aflu

| Rebreanu_Daniela_Teodora_2000 a răspuns:

Mi-am uitat parola de la Instagram

| Anghel_Mariana_1978 a răspuns:

Cum aflu parola la Instagram