| SerenaAylin a întrebat:

Cum pot sa-mi fac cont pe instagram? Si ce telefon imi trebuie (tipul)?

19 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Trebuie să scrie aici:
http://instagramforpc.com/

| tinka1 a răspuns:

Iphone; Samsung galxy s2, s3, s4; HTC one ( mai sunt cateva )

Alte răspunsuri
| Tudorache_George_1980 a răspuns:

Se poate face cont foarte simplu permitand instagram sa preia datele de la contul tau de facebook,.ar fi cel mai rapid

Alte răspunsuri
| Florentina_Andreea_1996 a răspuns:

Tote telefoanele cu Android

Alte răspunsuri
| Ioana_Emanuel_1995 a răspuns:

Salut

| abacagetgroovysmile a răspuns:

Salut,

Aici ai pasii pentru a crea un cont pe Instagram http://help.instagram.com/182492381886913/.
Faci ce scrie acolo si apoi te poti loga in contul tau. Mai rapid este daca dai sa te loghezi cu ajutorul contului de facebook (trebuie sa ai instalata aplicatia si sa fii conectat la el).

Aplicatia poate fi descarcata de pe App Store, Google Play Store sau Windows Phone Store. Daca ai un telefon cu unul dintre aceste sisteme de operare, intra si cauta aplicatia Instagram, descarc-o, instaleaz-o si apoi dai Sign Up. Completezi casetele cu informatiile cerute si gata, ti-ai creat un cont.