| Mytzyca a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg un album intreg pe facebook? dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| DoRu a răspuns:

Facebook > My profile > Photos > intri intr'un album > mai sus putin ai "Edit album" > Delete album (putin mai jos).
Sper ca te'am ajutat! happy

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna. Te duci la profilul tau de facebook click pe Profile, apoi la Photos in partea stanga a ecranului. Dupa aceea dai click pe albumul pe care il doresti sters, se deschide albumul si sus, chiar sub numele lui ai optiunea Edit Album. Dupa ce dai click pe acea optiune in fereastra care se deschide dai click pe Delete Album stanga jos. Succes!

| Stunt3r a răspuns:

Imi cer scuze ca trebuie sa iti spun dar si pe stiri si in termenii de la facebook spune clar ca niciodata nu se mai pot sterge poze de pe facebook!

| Burnnin a răspuns:

Pai intri in album care vrei sa-l stergi si sus unde scrie cand a fost actualizat albumul scrie EDITEAZA ALBUM dai acolo si iti apare o casuta, in josul casutei scrie sterge album dai clik si gata. funda:X?

| Alexia_4501 a răspuns:

Stergi toate pozele pe rand apoi dai sterge dosar