| ZaKid a întrebat:

Cum pot sa opresc update-urile la Windows XP?
Ma deranjeaza foarte rau.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Play_8291 a răspuns:

Sal. Sunt mai multe cai, unele mai simple altele mai avansate, toate au acelasi rezultat.
1. Click dreapta pe My Computer -> Automatic Updates -> Turn off
2. Click dreapta pe My Computer -> Manage -> Computer Management -> Services and Aplications -> Services -> Click dreapta pe Automatic Updates, click Stop si apoi Disable, restart PC si ai scapat de update-uri 4ever.

2 răspunsuri:
| dark_9812 a răspuns:

Te duci control panel si dai automatic updates. Apoi selectezi,, Turn off" si gatahappy

| flo28 a răspuns:

Update-urile sunt facute de Microsoft sa fii la zi cu tot ce apare nou la windows eu le fac tot timpul dar am win7 ultimate daca vrei sa le opresti intra la control panel/update si de acolo le anulezi