| Strongman a întrebat:

Cum pot sa pornesc sau sa inchid pc-ul doar de pe tastatura? Am windows 7.

9 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Butonul power de pe tastatura care se afla la intersectia dintre linia f12 si cea ce urca de la sageata dreapta

| oanecorleone a răspuns:

Parca exista un buton, eu asa stiu, dadeai pe butonul si parca se stingea, dar nu cred ca au toate tastaturile sau nu l-am gasit eu pe a mea.

| Mihay4 a răspuns:

Apasă pe S şi Enter pe amandoua deodata...

| bOse a răspuns:

Ctrl+alt+del si alegi turn off

| Marutza a răspuns:

Pai dai pe tasta "windows" (sau cel putin eu asa o numesc, de afla langa "alt"), apoi o data pe sageata la dreapta si ENTER. Asta e tot happy. Si eu tot Windows 7 am.

| Crucified a răspuns:

Din butonul power

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am FORCE SHUTDOWN si cu o combinatie de doua taste, de ex alt+s, comand shutdown, cu alt+r, restart s. a. m. d. E free, si il iei de la www.fspro.net. GUGAL-THE BEST

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un buton pe care scrie Power, apesi pe el... eu vreau sa stiu unde e linia aia dreapta. big grin

| Dannah a răspuns:

Trebuie sa aiba tastatura un buton (mai sus)