| LeZizu a întrebat:

Cum pot sa recuperez datele de pe un lapotop care nu se mai deschide?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Trebuie scos hdd-ul din el și apoi pus într-un cel mai accesibil rack extern. Apoi folosind un pc copiezi datele ce-ți trebuie.Un rack de 2, 5 inchi de care îți trebuie gasești la 20-50 ROn second.Vezi pe olx.Succes

| K0sti a răspuns:

Scoti hdd-ul si-l pui pe alt calculator, logic!

| BogdanDediu a răspuns:

Du-te la un service si te rezolva ei in cateva minute!

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Ducandu-te cu el daca mai ai factura si garantia, la magazinul de unde l-ai luat, sa ti-l repare, bafta!winking

| Gabi001 a răspuns:

Scoti hardul si il pui al un alt loptop si dupa aceea le copiezi.