| roxy_7865 a întrebat:

Cum pot sa salvez o poza de pe hi5 sau facebook pe pc?

4 răspunsuri:
| chibiusa a răspuns:

Pe hi5 nu stiu cum pentru ca n-am.
dar pe facebook e simplu: deschizi albumul foto, ochesti poza, mergi la poza faci click dreapta, open in a new tab (optional click dreapta si view this image), apoi click dreapta si save this image.

| whiteviper98 a răspuns:

Dai click pe poza, si vezi ca este unpicmai jos optiunea Download, apesi acolo si ti se salveaza.happy Fundita?

| NoName8 a răspuns:

Faci un print screen si o decupezi in paint. De ceva vreme nu mai poti da copy-paste sa o poti salva. Vezi ca trebuie sa ai pe tastatura o tasta pe care scrie: "prtsc sysrq", asta etongue

| LENA_9665 a răspuns:

Facebook:mai jos de poza scrie Descarca...