| NebunuBanatului a întrebat:

Cum pot sa schimb la messenger 8, ca linkurile de la statusurile altor prieteni sa le deschida cu mozilla firefox, nu cu internet explorer?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin... Intra in mozila firefox si dai la: tools, option, advanced si la system default apasa check now si daca nu e bifata casuta always to check... bifeaz-o si apasa ok. Inchide firefox. Acum dai la start run si scrie urmatoarea comanda dupa care apasa enter:

firefox. exe -silent -setDefaultBrowser

Acum trebuie sa mearga 100% lasa-mi un mesaj aici daca ai reusit

www.mirceabondar.com

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seteaza mozila ca default web browser.

www.mirceabondar.com

| NebunuBanatului explică:

Mersi mult. Chiar merge.