| CristiB93 a întrebat:

Cum pot sa sterg istoricul cautarilor mele pe internet? si unde este acela?

Răspuns Câştigător
| alinutza96 a răspuns:

Daca ai googgle chrome e simplu.in dreapta sus ai o unealta, dai click pe ea, dupa aia la history.iar dupa aia clear all browsing data.
la internet explorer faci asa:tot in dreapta sus ai o rotita, sai click pe ea, dupa aia safety, si dupa aia delete browsing history

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Daca folosesti mozilla poti folosi combinatia de butoane CTRL + H

| kbej a răspuns:

Pai depinde ce browser folosesti!

| DomnuMăr a răspuns:

Dc ma nebunule? prea multe filme porno laughing apropo si la opera tot in coltul din stanga si dai direct pe history apoi click drp si delete

| crocky a răspuns:

Sau simplu dai ctrl+H